Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@

Uruchomiono fragment łącznika obwodnicy Łomży

Od wczoraj ruch samochodowy od strony Zambrowa jedzie już po fragmencie nowo budowanej drogi, łącznika od S61 do DK 63. Zanim drogowcy skończą konieczne prace, tworzą się korki.

Od poniedziałku 30. sierpnia jeździmy już półkilometrowym, nowo wybudowanym fragmentem obwodnicy Łomży tj. łączniku DK63 od węzła Łomża południe w stronę Zambrowa. Jadąc od Zambrowa przejeżdżamy już pod budowanym przejściem dla zwierząt i dojeżdżamy do ronda przy stacji transformatorowej. Tam zjeżdżamy do drugiego także nowo wybudowanego ronda na starym i jeszcze obecnym śladzie DK 63. Dalej kierujemy się już w stronę Łomży. Niestety od wczoraj w tym miejscu tworzą się spore korki.

- Wykonujemy pierwszy etap frezowania – tłumaczy Krzysztof Lewkowicz z Mota-Engil CE. - Za kolejne dwa tygodnie frezowana będzie druga strona - dodaje.

W związku z tym wprowadzono w tym miejscu ruch wahadłowy, który potrwa do końca września. Należy się więc w tym miejscu spodziewać się korków i uzbroić w cierpliwość.

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę