Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Szukają przedsiębiorców na misję do Dubaju

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego szuka przedsiębiorców chcących wziąć udział w misji gospodarczej, która odbędzie się 18-22 października 2021 r. w Dubaju podczas Wystawy Św iatowej EXPO 2020.

Misja gospodarcza obejmuje udział w podlaskim seminarium biznesowym, które odbędzie się 20 października 2021 r. na terenie Pawilonu Polski, z udziałem przedsiębiorców z województwa oraz przedstawicieli korporacji prowadzących działalność na Półwyspie Arabskim. Podczas misji zorganizowane zostaną również indywidualne spotkania match-makingowe z zagranicznymi partnerami biznesowymi – czytamy na stronie marszałkostwa. UMWP zapewnia kartę wstępu upoważniającą do wejścia na Wystawę Światową EXPO 2020, zaproszenie na lunch i kolację biznesową, pokrywa także koszty przelotu, zakwaterowania oraz przejazdów w Dubaju. 

W ramach projektu „Promocja gospodarcza województwa podlaskiego pn. Podlaskie – naturalna droga rozwoju”, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, w misji mogą wziąć udział przedsiębiorcy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa podlaskiego od co najmniej 12 miesięcy. 

Rekrutacja na udział w misji gospodarczej oraz podlaskim seminarium biznesowym w Dubaju rozpoczęła się w piątek, 2 lipca 2021 r. i potrwa do 16 lipca 2021 r., do godz. 15:30 (decyduje data wpływu zgłoszenia). Na zainteresowane firmy czekają cztery miejsca. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 2 sierpnia 2021 r.

Więcej na stronie investinpodlaskie.pl

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę