Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sprzedali PEPEES

Bank Gospodarstwa Krajowego sprzedał wszystkie posiadane akcje Przedsiębiorstwa Przemysłu Spożywczego „PEPEES” S.A. w Łomży. BGK miła ponad 120 tys. sztuk akcji łomżyńskiej spółki – to jest grubo ponad 10% - i był drugim co do wielkości jej akcjonariuszem.

W opublikowanym komunikacie giełdowym nie podano ani komu, ani za ile BGK sprzedał swoje udziały w PEPEES-ie. Podano natomiast, że były to transakcje pakietowe, które zostały zrealizowane 4 listopada. Tego dnia giełdowy kurs akcji PEPEES-u wyniósł 61,90 zł. Gdyby do transakcji doszło po tym kursie BGK za akcje łomżyńskiej spółki wziąłby ponad 7,5 mln zł.

Przypomnijmy, że BGK miał akcje PEPEES-u od Skarbu Państwa. Na początku kwietnia decyzje o przekazaniu akcji spółki będących własnością Skarbu Państwa podjął minister skarbu Jacek Socha. Wówczas cena jednej akcji spółki na GPW w Warszawie notowana była poniżej 40 zł.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę