Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Pierwszy przywilej za szczepienia?

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Osoby zaszczepione nie będą uwzględnianie w limicie gości na weselach - ustalili dziennikarze RMF FM. Dzięki temu młode pary będą mogły zaprosić na tę najważniejszą uroczystość więcej gości.

Ta zasada, niewyliczania zaszczepionych do limitów gości, ma dotyczyć także innych uroczystości okolicznościowych, czyli przyjęć z okazji komunii, chrzcin, czy spotkań firmowych. Zasada ta ma dotyczyć osób w pełni zaszczepionych czyli dwiema dawkami szczepionek z wyjątkiem Johnson & Johnson, która jest szczepionka jednodawkową. 

Informacje te z pewnością ucieszą organizatorów przyjęć rodzinnych. Zgodnie z harmonogramem od 15. maja możliwe będzie organizowanie wesel czy komunii, ale w limicie do 25 osób i na zewnątrz. Każda więc zaszczepiona osoba powiększa ten limit. Pod koniec maja – 29. rząd zapowiedział zwiększenie limitu do 50 osób. Dopuszczone także mają być pomieszczenia zamknięte. 

Wg dzisiejszych danych w pełni zaszczepionych jest w Polsce ponad 3 mln osób (3 184 152). 

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę