Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Rozpoczęły się szczepienia w Punkcie Szczepień Powszechnych w Giełczynie

Po 8.00 rano rozpoczęły się szczepienia w Punkcie Szczepień Powszechnych Powiatu Łomżyńskiego i Gminy Łomża w Giełczynie. W sumie w rejonie Łomży uruchomiono już 5 PSP.

Z  Łomży, powiatu łomżyńskiego a nawet z Warszawy pochodzili pierwsi zaszczepieni w Giełczynie. W świetlicy przy ul. Spokojnej 12, użyczonej przez Gminę Łomża, zostały uruchomione 2 stanowiska szczepień, które codziennie mogą zaszczepić około 200 osób. ZPOZ zapewnił wykwalifikowany personel medyczny, w tym obecność lekarza i/lub ratownika medycznego. Działa stanowisko rejestracji telefonicznej, a w sprawach organizacyjnych i porządkowych pomagają żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.

Punkt Szczepień Powszechnych w Giełczynie jest wspólną inicjatywą Starosty Łomżyńskiego Lecha Marka Szabłowskiego oraz Wójta Gminy Łomża Piotra Kłysa. Gmina Łomża – udostępniła bezpłatnie pomieszczenia spełniające określone wymogi, po uprzednim ich przygotowaniu, natomiast Powiat zapewnia niezbędne wyposażenie, w tym sprzęt komputerowy, lodówki i sanitariaty zewnętrzne dla korzystających z usług Punktu. Szczepienia w Punkcie Szczepień Powszechnych w Giełczynie realizuje Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Łomży (ZPOZ) – jednostka organizacyjna Powiatu. ZPOZ prowadzi nadal szczepienia w dotychczasowych 8 punktach na terenie  Powiatu i Łomży.

 

Punkt Szczepień Powszechnych w Giełczynie będzie działał od środy 5 maja 2021 roku.

Punkt będzie czynny od środy do niedzieli w godzinach 8.00 – 18.00.

Dedykowana do PSP w Giełczynie infolinia: 788-680-252

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę