Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Większe sklepy Sinsay i Reserved w już otwartej Galerii Veneda

Od dziś pięciokrotnie większy Sinsay i dwukrotnie większy Reserved czekają na klientów w Galerii Veneda. Na sobotę, 8 maja, Sinsay przygotował specjalne otwarciowe atrakcje.

Ostatni lockdown, który rozpoczął się 20. marca, zakończył się z końcem długiego weekendu, czyli trwał do 3. maja. Jak się okazuje, czas ten pozwolił znacznie powiększyć niektóre sklepy.

Galeria Veneda w przesłanym komunikacie informuje, że we wtorek, 4 maja na klientów czeka wielkie otwarcie nowego sklepu Sinsay. W powiększonym pięciokrotnie salonie marki w nowej lokalizacji czeka na nich przystępna cenowo, pełna inspiracji moda dla całej rodziny – ubrania oraz dodatki dla kobiet i mężczyzn, kosmetyki, ubranka i zabawki dla dzieci oraz dodatki do dekoracji wnętrz. Sklep zaprasza na przygotowane z okazji otwarcia atrakcje na sobotę, 8 maja.

Od dziś, po remoncie, otwiera się także powiększony dwukrotnie sklep Reserved. Klienci znajdą tu jeszcze większy miks najnowszych trendów w modzie, klasycznych wzorów i oryginalne dodatki – czytamy przesłanej informacji. Coś dla siebie znajdą zarówno klienci szukający ubrań na co dzień lub do biura, jak i osoby ceniące modę wyjątkowo przyjazną środowisku. Dla nich dostępne będą kolekcje Eco Aware wykonane z materiałów organicznych, z recyklingu, a nawet z tkanin stworzonych na bazie celulozy drzewnej.

20210504_090329.jpg

Pop-up stores

– Zmieniamy się na wiosnę – chcemy zaskakiwać klientów nie tylko tradycyjnymi, lubianymi przez nich sklepami, ale też poprzez nowe formaty zakupowe. Na przykład wprowadzając pop-up stores – sklepy o nietypowej ofercie, które działają przez określony czas na naszej powierzchni handlowej. Niedawno w takim koncepcie ruszył sklep z ubrankami dla dzieci – przybliża Iwona Bikowska, dyrektor Galerii Veneda.

Centrum handlowe zachęca do korzystania także z innych usług. Zarządzający Venedą przypominają, że nadal obowiązuje zasada DDM – dystans, dezynfekcja, maseczka, a o jej przestrzeganie dba obsługa centrum handlowego i pracownicy sklepów.

– Centra handlowe są jednymi z najbezpieczniejszych miejsc w przestrzeni publicznej. W Galerii Veneda zarówno my, jak i nasi najemcy stosujemy wysokie standardy sanitarne i nieustannie dbamy o to, aby nasi klienci mogli czuć się bezpiecznie – mówi Iwona Bikowska.

W Galerii Veneda, położonej w centrum miasta przy zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego, dostępnych jest 50 lokali i punktów handlowo-usługowych różnych branż, w tym sklepach RTV Euro AGD, Reserved, House, Mohito, Sinsay, ORSAY, Cropp, 4F, Douglas, CCC, Deichmann, Wojas i wielu innych. Całkowita powierzchnia najmu wynosi 15 tys. mkw.

 

240206081801.gif
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę