Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Koronawirus po weekendzie

Znaczny spadek zakażeń koronawirusa w regionie w dzisiejszym raporcie Ministerstwa Zdrowia. Dwie osoby w rejonie Łomży i 75 w województwie. Brak informacji o zgonach w całym Podlaskiem. W Polsce też mniej zakażeń bo 4 622 i 75 osób zmarło. To wszystko prawdopodobnie wynik mniejszej ilości wykonanych testów w weekend.

Tylko dwie osoby z Łomży w ciągu ostatniej doby otrzymały pozytywny wynik testu na zakażenie koronawirusem. Nie ma informacji o zmarłych w mieście, w powiecie i w województwie.  Jak podało dziś Ministerstwo Zdrowia, w Podlaskiem dopisano dziś 75 nowych zakażonych koronawirusem. 

W łomżyńskim szpitalu, w związku z COVID-19, hospitalizowanych jest 77 pacjentów w tym 6 pod respiratorami.

Na kwarantannie przebywa dziś 590 osób: 344 w Łomży i 246 w powiecie.

W Polsce, jak podaje Ministerstwo Zdrowia, w ciągu ostatniej doby potwierdzono testami 4 622 zakażonych wirusem SARS-CoV-2. Najwięcej w województwach: mazowieckim (627) i zachodniopomorskim (570). Na 10 tys. mieszkańców najwięcej zakażeń jest w województwach: zachodniopomorskim (3,37) i pomorskim (2,17).

Zmarło 75 osób. Choroby współistniejące posiadało 65 chorych, a u 10 z nich zdiagnozowano tylko COVID-19.

W związku z COVID-19 hospitalizowanych jest 16 681 pacjentów w tym 1 605 pod respiratorami.

Na kwarantannie przebywa 146 685 osób, a pod nadzorem epidemicznym jest  5 928.

Wyzdrowiało 1 mln 130 tys. 460 osób.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę