Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

OSM Piątnica nie przejmie SM Bielmlek?

Główne zdjęcie
OSM Piątnica

Zarząd OSM Piątnica informuje, że po przeprowadzonej analizie faktycznej i prawnej stanu przedsiębiorstwa oraz ocenie poziomu ryzyka, związanego z koniecznością ponoszenia kosztów funkcjonowania SM Bielmlek, OSM Piątnica nie będzie kontynuować działań zmierzających do przejęcia SM Bielmlek – czytamy w otrzymanym komunikacie.

Oznacza to fiasko przejęcia zakładu w Bielsku Podlaskim i powiązania go z silną marką OSM Piątnica.

Przypomnijmy, 20 listopada 2020 roku informowaliśmy, że Rada Wierzycieli wskazała właśnie OSM Piątnica jako partnera do restrukturyzacji Spółdzielni Mleczarskiej Bielmlek. To silna marka OSM Piątnica miała być partnerem do restrukturyzacji Bielmleka. Transakcja miała dać pewność spółdzielni z Bielska Podlaskiego na produkcję i utrzymanie zatrudnienia. 

Zarząd OSM Piątnicy na razie nie chce udzielać informacji i komentarzy w tej sprawie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę