Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Zakażenia koronawirusem w MPWiK

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji potwierdziło, że nowe zakażenia koronawirusem dotyczą pracowników tej spółki. - Na dzień dzisiejszy tj 19.06.2020 r. potwierdzone jest zakażenie u 4 pracowników MPWiK – czytamy w przekazanej nam odpowiedzi na pytania.

Jak przekazał „ktoś” z MPWiK – e-mail nie jest podpisany - 40 innych pracowników, którzy zostali już poddani testom mają wynik ujemny. Pozostali pracownicy Spółki na bieżąco poddawani są testom na koronawirusa.

W przekazanych nam odpowiedziach jest także zapewnienie, że obecna sytuacja nie ma wpływu funkcjonowanie Spółki.

Przypomnijmy Maciej Borysewicz, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Łomży, u którego zakażenie koronawirusem potwierdzono we wtorek, jest pracownikiem tej miejskiej spółki. Został w niej zatrudniony pod koniec marca tego roku.

zobacz: Koronawirus rozprzestrzenia się w Łomży

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę