Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Nowe zakażenia koronawirusem w Łomży

Kobieta i dwóch mężczyzn – jeden w sile wieku, drugi młody – to trzy nowe, potwierdzone w czwartek przypadki zakażenia koronawirusem na terenie Łomży i powiatu łomżyńskiego. Tym samym liczba chorych wzrosła u nas do 8 osób.

O potwierdzeniu zakażenia trzech kolejnych osób koronawirusem poinformował w czwartek po godzinie 20.30 Podlaski Urząd Wojewódzki. To jak podano kobieta w sile wieku z Łomży, mężczyzna w sile wieku z powiatu  łomżyńskiego i młody mężczyzna z powiatu łomżyńskiego.  

- Wszyscy przebywają w kwarantannie domowej – czytamy w komunikacie w którym poinformowano także, że trwają czynności epidemiologiczne dotyczące osób z najbliższego ich kontaktu.

Potwierdzenie trzech nowych przypadków koronawirusa w regionie łomżyńskim oznacza, że liczba chorych na COVID-19 w naszym regionie wzrosła do 8, a w województwie podlaskim do 13. 

W czwartkowy poranek, w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, kwarantanną domową objętych było 220 mieszkańców Łomży i 135 mieszkańców gmin powiatu łomżyńskiego. 

zobacz: Szybko przybywa osób na kwarantannie


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę