Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Dwa nowe przypadki koronawirusa z „powiatu łomżyńskiego”

Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku poinformował w środę wieczorem o trzech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem na terenie województwa podlaskiego. Wśród nich są kobieta i mężczyzna w sile wieku z „powiatu łomżyńskiego”. Tym samym liczba przypadków koronawirusa wzrosła do 5 na terenie „powiatu łomżyńskiego” i 10 w województwie podlaskim. Jej stan jest dobry, zgodnie z zaleceniem lekarza przebywa w kwarantannie domowej.

Zgodnie z opublikowanym ok. godz. 18.30 komunikatem PUW pierwszy z potwierdzonych dziś przypadków koronawirusa dotyczy młodego mężczyzny z powiatu białostockiego, a drugi mężczyzny w sile wieku z „powiatu łomżyńskiego”. Obaj mają przebywać w kwarantannie domowej, a służby sanitarne prowadzą czynności epizodyczne wobec osób z ich najbliższego kontaktu. 

Około godz. 20.30 podano kolejny komunikat informując o potwierdzeniu zakażeniu koronawirusem u kobiety w sile wieku z „powiatu łomżyńskiego”.
- Jej stan jest dobry, zgodnie z zaleceniem lekarza przebywa w kwarantannie domowej - podał PUW.
To 10 oficjalnie potwierdzozny przypadek koronawirusa w województwie podlaskim i jednocześnie 5 na terenie „powiatu łomżyńskiego”.

Przypomnijmy gdy PUW podaje,  że potwierdzony przypadek koronawirusa dotyczy „powiatu łomżyńskiego” chodzi zarówno o 9 podłomżyńskich gmin tworzących powiat łomżyński jak i miasto Łomża, które administracyjnie nie jest częścią powiatu, lecz odrębnym miastem na prawach powiatu.  

zobacz: Koronawirus jest w Łomży...

W przedpołudniowym raporcie PUW podawał, że dotychczas w województwie podlaskim wykonano 698 testów dotyczących koronawirusa. To o 90 więcej niż podawano 24 godziny wcześniej. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę