Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 04 lutego 2023 napisz DONOS@

Koronawirus się zbliża

- Musimy spodziewać się wzrostu zachorowań w najbliższych dniach. Jednak za ok. 10 dni powinny pojawiać się pozytywne efekty restrykcji, które wprowadziliśmy - mówił w niedzielny wieczór minister zdrowia Łukasz Szumowski. W niedzielę (15.03) potwierdzono 19 nowych przypadków zakażeń SARS-CoV-2 w naszym kraju W całym kraju liczbę osób zakażonych koronawirusem w niedzielę wieczorem określano jest na 123 osoby. W tej licznie są trzy osoby, które zmarły.

W województwie podlaskim nie stwierdzono na razie żadnego przypadku zarażenia koronawirusem. Według danych podawanych przez Podlaski Urząd Wojewódzki (stan na godz. 18.) w szpitalach na ternie województwa było 10 osób, wobec których podejrzewa się zakażenie koronawirusem. Poza tym w województwie objętych kwarantanną były 33 osoby, a pod nadzorem epidemiologicznym przebywało 351 osób.  

Od północy pacjenci z podejrzeniami zakażenia koronowirusem z województwa podlaskiego mają być kierowani do szpitala Łomży.  Wszyscy mają nadzieję, że jeszcze uda się to zmienić, ale... na razie jest coraz większy strach i niepewność.

zobacz: Komentarz Bernadety Krynickiej: Cała prawda na temat przekształcenia łomżyńskiego szpitala w Szpital Zakaźny do walki z Koronawirusem. 

zobacz: Awantura w szpitalu. Pracownicy: „Zejdziemy z linii frontu” 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę