Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Przedsiębiorcy z Łomży docenieni w Polsce

Firma ”TORPOL” z Grajewa z branży opakowań papierowych jako jedna z 13 przedsiębiorstw z kraju otrzymała nagrodę główną, a firma EDPOL Food & Innovation z Łomży, jako jedno z 13 w Polsce otrzymała wyróżnienie za innowacje programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019. Wśród uhonorowanych firm znalazła się także łomżyńska firma Fargotex.

Ideą programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne. Nagrodzone w tym roku łomżyńskie firmy  EDPOL Food & Innovation i Fargotex laureatami konkursu były już wielokrotnie. 

W ponad 20-letniej historii programu po raz pierwszy nagradzano za innowacyjność. Wśród 13 wybranych z całej Polski najciekawszych innowacyjnych rozwiązań znalazło się także Przedsiębiorstwo EDPOL Food& Innovation Sp. z o.o z Łomży.  Firma od ponad 25 lat specjalizuje się we wdrażaniu i kreowaniu innowacyjnych rozwiązań dla branży spożywczej m.in. mięsnej, owocowo – warzywnej, rybnej, piekarnictwa oraz cukiernictwa. Nagrodę za innowacyjność „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019 otrzymało zaś za patent na nowy typ kostki bulionowej, umożliwiającej mrożenie, przy jednoczesnym zachowaniu cech produktu ekologicznego.

EDPOL otrzymał także certyfikat jakości „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019. Taki sam certyfikat otrzymała także firma Fargotex z Łomży, która na rynku działa od 20 lat i dziś jest czołowego dostawcę tkanin meblowych w Polsce i poza granicą. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę