Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Poszukiwany zastępca dyrektora szpitala

Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży ogłosił konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora ds. lecznictwa. Przez lata funkcję tę sprawowała dr Hanna Majewska – Dąbrowska, która w połowie września przeszła na emeryturę.

Kandydaci zgłaszający się do konkursu powinni posiadać kwalifikacje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia. Poza wszelkimi dokumentami muszą także przygotować w formie pisemnej koncepcje pracy na tym stanowisku. Na jej przygotowanie i złożenie jest 10 dni liczone od dnia opublikowania ogłoszenia, czyli od wczoraj. Przewidywany termin rozpatrzenia zgłoszonych kandydatur to początek grudnia 2019 r.

Szpital w potrzebie
- Nie zazdroszczę swojemu następcy – mówiła przechodząca na emeryturę dr Hanna Majewska – Dąbrowska dotychczasowa zastępca dyrektor do spraw lecznictwa szpitala. - Szpital wymaga wielkich nakładów finansowych, a większość oddziałów domaga się remontu generalnego. Sprzętu i aparatury szpitalnej bez przerwy się używa, a sprzęt się zużywa. (...)Jestem przerażona zapowiedzianą podwyżką najniższego wynagrodzenia z 2250 zł brutto do 2600 zl brutto, gdyż ze wzrostem najniższej płacy wzrosną koszty funkcjonowania szpitala – a nikt do tej pory z władz nie mówi o proporcjonalnym wzroście wysokości kontraktów i wyceny usług w NFZ. Pracownicy wykształceni i z długim stażem pracy, do tej pory zarabiający 2600 zł, będą postulować również podwyżki. To będzie węzeł gordyjski wielostopniowy. 

Zobacz: Zasłużona emerytura dla Pani wicedyrektor szpitala


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę