Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Leją betonową jezdnię obwodnicy Szczuczyna

Główne zdjęcie
fot. GDDKiA

- Po roku od rozpoczęcia budowy drugiej jezdni obwodnicy Szczuczyna zaawansowanie prac sięga 60 procent – podaje Rafał Malinowski, rzecznik białostockiego oddziału GDDKiA dodając, że zakończenie robót planowane jest na maj przyszłego roku. Wówczas obwodnica osiągnie standard drogi ekspresowej. Będzie to pierwsze 6 i pół kilometra i łomżyńskiej Via Baltica S61.

- W październiku wykonawca rozpoczął układanie nawierzchni z betonu cementowego drugiej jezdni obwodnicy. Zostanie ona połączona z węzłem Szczuczyn, który od razu, w chwili  wybudowania jednozjezdniowej obwodnicy Szczuczyna, powstał jako dwujezdniowy – podaje Rafał Malinowski. - Jednocześnie trwa poszerzanie istniejącej jezdni z nawierzchnią asfaltową o pas awaryjny oraz prowadzone są prace na pięciu mostowych obiektach inżynierskich, w tym na moście nad rzeką Wissa, które są „dowiązane” do istniejących obiektów.

Rozbudowę obwodnicy Szczuczyna prowadzi POLAQUA, która z GDDKiA ma za to otrzymać zapłatę w wysokości 75 milionów złotych.

230804070022.gif
Foto: fot. GDDKiA
Foto: fot. GDDKiA
Foto: fot. GDDKiA
cz
pt, 18 października 2019 10:52
Data ostatniej edycji: pt, 18 października 2019 10:53:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę