Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Samobójstwo na Via Baltica

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Ciało starszego mężczyzny znaleziono po północy na terenie budowy Via Baltica w okolicy wsi Konopki Stare. Najprawdopodobniej mieszkaniec gminy Śniadowo popełnił samobójstwo. Jego ciało było w niewielkiej odległości od miejsca, gdzie drogowcy wycinają las w miejscu gdzie ma przebiegać ekspresówka.

Prokurator Rejonowy w Łomży Karolina Szulkowska potwierdza, że ciało mężczyzny znaleziono po północy w okolic wsi Konopki Stare. Mężczyzna miał około 60 lat. 
- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że śmierć nastąpiła w wyniku ataku samobójczego wskutek powieszenia – mówi prokurator.  - Na obecną chwilę wykluczany jest udział osób trzeci w tym tragicznym zdarzeniu. 
Jutro ma odbnyć się sekcja zwłok, która określi przyczynę śmierci.

Według relacji mieszkańców przyczyną samobójczego ataku mogła być kwestia braku odszkodowania za ziemię, którą rolnikowi miano wywłaszczyć pod budowę drogi.
Zgodnie z prawem po nadaniu przez wojewodę tzw. natychmiastowej wykonalności dla decyzji ZRID drogowcy mogą zaczynać prace ziemne, a wycena zajmowanych pod drogę gruntów dokonywane jest kilka miesięcy później.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę