Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Godzina "W" w Warszawie

W tym samym czasie gdy w Łomży pod pomnikiem Harcerzy Łomżyńskich harcerze oddawali hołd Powstańcom Warszawskim w Warszawie przy pomniku Małego Powstańca reprezentacja naszego Hufca wystawiła Wartę Honorową w składzie pwd. Martyna Łuba i sam. Agata Domańska a komendant Hufca ZHP w Łomży hm. Wiesław Domański w imieniu harcerzy łomżyńskich złożył kwiaty i zapalił znicze. Po uroczystości pod Pomnikiem Małego Powstańca reprezentacja Hufca udała się na spotkanie z Powstańcami i wspólne śpiewanie (nie) zakazanych piosenek. Uroczystości w Warszawie zostały zakończone przez zapalenie zniczy pod pomnikiem „Akcji pod Arsenałem” przez drużynowych trzech Łomżyńskich drużyn noszących imiona bohaterów związanych z akcją: pwd. Martyna Łuba 18 ŁDH „Agricola” im. Aleksego Dawidowskiego, pwd. Dorota Domańska 23 ŁDH „Wawer” im. Jana Bytnara, hm. Wiesław Domański 32 ŁDH „Dywersja” im. Tadeusza Zawadzkiego. Chwała Bohaterom


 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę