Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
75 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

75 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

W dniu 1 sierpnia zuchy, harcerze i instruktorzy Hufca ZHP w Łomży oddali cześć Powstańcom w 75 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. O godz. 17.00 przy pomniku Harcerzy Łomżyńskich pod przewodnictwem Kapelana Hufca hm. Jana Bońkowskiego i phm Adama Mazewskiego odbyła się zbiórka drużyn. W uroczystościach uczestniczyli członkowie 13 ŁDH „Agada”, 15 DH „Wataha”, 18 ŁDH „Agricola”, 32 ŁDH „Dywersja”, DW „Fuego”. Przy pomniku została wystawiona Warta Honorowa a delegacja złożyła kwiaty i zapaliła znicze. Harcerze zaśpiewali Hymn Harcerski a następnie kapelan Hufca dh. Huragan skierował do zebranych kilka słów o poświeceniu honorze i miłości do ojczyzny – wartościach jakimi kierowali się powstańcy warszawscy. Uroczystość zakończyła się odśpiewaniem Modlitwy harcerskiej.


 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę