Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Nowe otwarcie łomżyńskiego ELDORU

Lubimy wracać do miejsc, w których zostaliśmy profesjonalnie obsłużeni, kupując towar wysokiej jakości w korzystnych cenach. W zakresie asortymentu elektryczno-elektronicznego dla klientów indywidualnych i hurtowych w Łomży zapewnia to wszystko Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe ELDOR; firma od lat wiodąca na rynku, teraz zaś jeszcze bardziej otwierająca się na klienta. Efekty to nowa odsłona sklepu internetowego, regularne akcje promocyjne, jeszcze większy wybór artykułów od A do Z, a przede wszystkim niezwykle korzystne ceny: już po pierwszym zakupie w sklepie internetowym otrzymuje się rabaty nawet do 50%.

Nieustanny rozwój firmy ELDOR jest doskonałym dowodem na to, że połączenie wiedzy, pasji i profesjonalizmu prowadzi do spektakularnych efektów. Jak wspomina właściciel Łukasz Baranowski początki firmy w roku 2006 były skromne, ale elektrotechnika zawsze była jego ogromną pasją, dlatego ciągle poszerzał zakres działalności i ofertę firmy.
Obecnie już od 2012 mieści się ona w funkcjonalnym lokalu przy ul. Poznańskiej 125, oferując w nim przebogaty asortyment artykułów elektrycznych i elektronicznych w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Materiały instalacyjne, artykuły oświetleniowe, elektryczne, samochodowe, satelitarne, telefoniczne, komputerowe, do domu czy ogrodu, najróżniejszy osprzęt, narzędzia czy elektronarzędzia – to wszystko można korzystnie kupić w ELDORZE: nie tylko w świetnie zaopatrzonym sklepie stacjonarnym, ale również na Allegro oraz w sklepie internetowym
sklep.eldor24.pl.
– Jestem elektrykiem i prowadzę własną firmę – mówi pan Mariusz. – Kupuję w ELDORZE, bo tutaj mam zawsze pewność, że dostanę to co potrzebuję z kabli czy przewodów, bo wybór jest duży, a wszystko dostępne od ręki. Ceny i terminy płatności też są korzystne – jak dla mnie same plusy!
– Mnie do zakupów tutaj skusiła gazetka – dodaje pani Krystyna. – Mamy ładny ogród, więc jak zobaczyłam ten zraszacz, od razu uznałam, że w takiej cenie warto go kupić. A jak się już gdzieś przyjdzie i okaże się, że jest wybór, to na jednym zakupie się nie skończy – dobrałam jeszcze lampę
odstraszająca owady i takie mniejsze, też ledowe, ale solarne, bo ładnie to wygląda. I na pewno będę tu wracać, bo już słyszałam, że będą kolejne promocje, a w domu zawsze coś jest potrzebne!

ELDOR to nie tylko dystrybutor i sprzedawca artykułów oraz produktów renomowanych firm i producentów z szeroko pojętej elektryki czy elektroniki, w które zaopatruje zarówno sklepy i hurtownie elektryczne, firmy instalatorskie, jak też klientów indywidualnych, bowiem łomżyńska firma wytwarza też wysokiej jakości certyfikowane rozdzielnice elektryczne: budowlane, natynkowe i podtynkowe.
Kompetentni i co ważne sympatyczni pracownicy zawsze służą kupującym radą i pomocą, a do tego korzystne ceny, ogromny wybór i wysoka jakość oferowanych produktów sprawiają, że zakupy w Przedsiębiorstwie Produkcyjno Handlowo-Usługowym ELDOR to nie tylko zysk w sensie nabycia czegoś przydatnego czy związane z tym oszczędności, ale też czysta przyjemność – warto przekonać się o tym osobiście.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe ELDOR

ul. Poznańska 125, 18-400 Łomża
Sklep/hurtownia czynne:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00, sobota: 8:00 –14:00

tel. 86 473 01 08
www.eldor24.pl/
sklep.eldor24.pl/

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę