Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 27 września 2023 napisz DONOS@

III Gala Ekonomi Społecznej - wyróżnienie

W dniu 31.05.2019 r. podczas III Gali Ekonomi Społecznej w Piątnicy komendant Hufca ZHP w Łomży hm. Wiesław Domański HR został wyróżniony jako jeden z trójki społeczników łomżyńskich. Nagrody wręczał Paweł Backiel prezes Podlaskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. Zaznaczył, że to osoby szczególnie zaangażowane w działalność na rzecz rozwoju społeczności lokalnych. Dh. Wiesław odbierając wyróżnienie powiedział, że ta nagroda nie należy się jemu , ale tym - wskazując na opiekującą się nim podczas gali HO Martynę Łubę z 18 ŁDH "Agricola" - wszystkim młodym ludziom zuchom, harcerzom, którym się chce chcieć, którzy są tam gdzie trzeba, wyglądają jak trzeba i robią to co trzeba. Doceniając zaangażowanie harcerzy mówił, że my starsi jedynie pokazujemy jakimi ścieżkami podążać korzystając z harcerskiego systemu wartości niezmiennego od ponad 110 lat.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę