Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek samochodowy naszego komendanta

W dniu 7 grudnia 2018 r. nasz komendant Hufca hm Wiesław Domański w drodze powrotnej z odprawy komendantów, która odbyło się w Komendzie Chorągwi w Białymstoku maił bardzo poważny wypadek samochodowy.

W dniu 7 grudnia 2018 r. nasz komendant Hufca hm. Wiesław Domański w drodze powrotnej z odprawy komendantów, która odbyło się w Chorągwi ZHP w Białymstoku maił bardzo poważny wypadek samochodowy, po którym został przewieziony do Szpitala Uiwersyteckiego w Białegostoku.Tam przeszedł skomplikowaną operację kręgosłupa. Bardzo ciężkim obrażeniom uległ kręgosłup i rdzeń kręgowy (na szczęście bez jego przerwania) w skutek czego druh Wiesław ma porażenie kończyn dolnych. W chwili obecnej przebywa w 10 Wojskowym Szpitalu w Bydgoszczy, gdzie rehabilituje się, aby jak najszybciej wrócić do zdrowia. Wszyscy trzymamy kciuki za druha komendanta i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, aby jego nogi poniosły go jeszcze na niejeden harcerski szlak.


 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę