Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pepees ostro w górę

O niemal 25% zdrożały akcje łomżyńskiego Pepees-u podczas sierpniowych sesji Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Dziś jedna akcja jedynej spółki z Łomży notowanej na Giełdzie kosztuje ponad 43 złote. Na początku miesiąca cena ta wynosiła 35,20 zł.

Notowania spółki gwałtownie rozpoczęły wzrastać podczas sesji 11 sierpnia. Po kilka procent zyskiwały z dnia na dzień. Jedyna niewielka korekta kursu miał miejsce w środę, jednak już podczas czwartkowych notowań walory Pepees-u ponownie zanotowały wzrost o niemal 1,5%.

Mimo znacznego wzrostu wartości akcji spółki ich obecna cena nie osiągnęła jeszcze poziomu z początku roku. Na pierwszych styczniowych sesjach WGPW za jedna akcje Pepees-u płacono ponad 47 zł. Rek temu ceny akcji były jeszcze wyższe. W sierpniu 2004 roku jedna akcja łomżyńskiej spółki kosztowała średnio około 55 zł.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę