Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

11.11.2018 r. Śpiewanie Pieśni Patriotycznych w Drozdowie

Przedostatnim wydarzeniem w jakim harcerze łomżyńscy brali udział podczas Łomżyńskich obchodów odzyskania niepodległości przez Polskę było śpiewanie pieśni patriotycznych w Drozdowie prowadzone od 19 lat prze Panią Katarzynę Lipską i jej rodzinę. W śpiewaniu uczestniczyli członkowie 32 ŁDH "Dywersja" razem z Komendantem Hufca ZHP w Łomży. W trakcie śpiewania hm. Wiesław Domański przekazał Pani Kasi oraz Pani Annie Archackiej - dyrektora Muzeum Przyrody w Drozdowie śpiewnik swojego autorstwa opracowany na stulecie powstania ZHP oraz pamiątkową kartę i okolicznościowy znaczek w podziękowaniu za wieloletnie wspólne śpiewanie. Śpiewanie pieśni zostało zakończone zaśpiewaniem Hymnu Państwowego.


 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę