Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

PKO BP pożyczy Łomży na inwestycje

Bank PKO BP wygrał miejski przetarg dotyczący zaciągnięcia kredytu inwestycyjnego. W sumie Łomża ma pożyczyć ponad 11 i pół miliona złotych. Pieniądze mają zostać przeznaczone na realizację inwestycji w tym także tych w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Zaletą inwestycji realizowanych w ramach ZPORR jest to że po wykonaniu miasto dostanie zwrot 75% kwoty którą wydało na ich przeprowadzenie.

Łomża zaciągnie dwie pożyczki - długoterminową na kwotę 3.608.467 oraz odnawialną na kwotę 8.000.000 zł. Obie oprocentowane są na niewiele ponad 5% w skali roku. Bank nie pobiera prowizja od udzielonych kredytów, a zabezpieczeniem jest Weksel „in blanco”

Oferta Banku PKO BP była jedną z sześciu jakie wpłynęły na ogłoszony przez ratusz przetarg.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę