Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

„Ambasador Ziemi Łomżyńskiej” i „Firma z sercem”... do wyboru

Trwa druga edycja konkursu „Łomżyńskie Anioły Biznesu”. To wspólne przedsięwzięcie władz miasta i powiatu oraz Powiatowego Urzędu Pracy. Nagroda ma być wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorcom, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji Łomży i Powiatu Łomżyńskiego. Wśród 8 laureatów 2 najważniejszych mają wybrać mieszkańcy głosując przez internet. Głosowanie właśnie ruszyło.

W Łomży i na terenie Powiatu Łomżyńskiego zarejestrowanych jest około 10 tysięcy firm i podmiotów gospodarczych. Przed rokiem do organizowanego przez samorządowe władze konkursu Łomżyńskie Anioły Biznesu zgłosiło się 46 z nich, z których wybrano: Kino Millenium (debiut roku), Agro-Rolnik ze Śniadowa (firma z sercem), OSM Piątnica (Ambasadorem Ziemi Łomżyńskiej),  IT Card (firma roku) oraz Kurpiewscy: PHU ojca (pracodawca jutra) i FIRMA syna (inicjatywa roku). 
W tym roku zgłoszenia do konkursu można było nadsyłać do końca czerwca. Organizatorzy podali, że na 57 podmiotów wpłynęło łącznie 170  zgłoszeń, bo 14 podmiotów zostało zgłoszonych w więcej niż jednej kategorii. Ogłoszono też, że tegoroczna edycja konkursu „Łomżyńskie Anioły Biznesu” weszła w kolejną fazę. 1 sierpnia rozpoczęło się internetowe głosowanie na firmy i podmioty, które wyraziły zgodę na udział w konkursie w kategoriach „Ambasador Ziemi Łomżyńskiej” oraz „Firma z sercem”. Kandydatów do nagrody w kategorii „Ambasador Ziemi Łomżyńskiej”  jest 7. To: EDPOL Food & Innovation, Fargotex, PEPEES S.A., Zakłady Spożywcze „Bona” oraz Monika Żochowska - Phenicoptere, ale także miejski Teatr Lalki i Aktora w Łomży oraz powiatowy Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży. O nagrodę w kategorii „Firma z sercem” ubiegają się 4 firmy: EDPOL Food & Innovation, PEPEES S.A., Zakłady Spożywcze „Bona” oraz Linguo.
Internetowe głosowanie, z – jak zaznaczają organizatorzy - zachowaniem zasady, że z jednego adresu IP można oddać 1 głos, ma potrwać do 31 sierpnia 2018 r. Uhonorowanie laureatów odbędzie się 5 października podczas uroczystej gali  w Kinie Millenium.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę