Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
goralczyk.png

Idealna lokalizacja dla każdego biznesu

Często bywa tak, że mamy pomysł i środki na stworzenie firmy, albo myślimy o jej rozwoju i ekspansji, ale brakuje nam ku temu odpowiedniej lokalizacji. Sprawdzamy więc kolejne miejsca i ciągle coś jest nie tak: nieodpowiedni metraż bądź nie taka funkcjonalność budynków, za mała powierzchnia terenu, problemy z dojazdem bądź zbyt bliskie sąsiedztwo, uniemożliwiające otwarcie zakładu produkcyjnego. Okazuje się jednak, że czasem nie trzeba szukać daleko, bo idealne rozwiązanie jest tuż obok: kompleks wielofunkcyjnych budynków na trzech działkach w bardzo korzystnej cenie, dających praktycznie nieograniczone możliwości na podjęcie własnej działalności, stworzenia bądź rozwinięcia istniejącego już biznesu.

Osoby uważnie śledzące rynek nieruchomości doskonale zdają sobie sprawę z tego, że obok ofert niezbyt korzystnych, gdzie cena jest niewspółmierna do atrakcyjności i rzeczywistej wartości danej nieruchomości, trafiają się też prawdziwe okazje. Jedną z nich jest również oferta sprzedaży

nieruchomości w Ostrołęce przy ul. Warszawskiej 44, rzadko bowiem można kupić kompleks budynków na tak dużym i zagospodarowanym terenie. Łączna powierzchnia trzech własnościowych działek (z numerami ewidencji gruntów 10424/4, 10424/8, 10424/10), wynosi tu bowiem aż 14.175 m². Ich teren jest całkowicie ogrodzony, utwardzony kostką i betonową trelinką oraz funkcjonalnie zagospodarowany, liczy aż 50 miejsc parkingowych, a dojazd jest możliwy z dwóch stron: główną ulicą Warszawską oraz boczną drogą miejską.
Nieruchomość składa się z pięciu budynków o łącznej powierzchni 2.762,43 m², dających nieograniczone możliwości biznesowe. Najwyższy z nich to trzykondygnacyjny budynek administracyjno-socjalny o powierzchni zabudowy 337 m² i powierzchni użytkowej aż 787,10 m², pozostałe są jednokondygnacyjne:

handlowo-usługowy o powierzchni zabudowy 610,10 m² i powierzchni użytkowej 524,08 m²;

magazyn o powierzchni zabudowy 366 m² i powierzchni użytkowej 355,53 m²;

stacja kontroli pojazdów o powierzchni zabudowy 434 m² i powierzchni użytkowej 411,70 m²;

serwis napraw powypadkowych o powierzchni zabudowy 774 m² i powierzchni użytkowej 684,02 m².

Poniżej film zrealizowany z drona.

Oferowana na sprzedaż nieruchomość jest w pełni wyposażona w media: prąd oraz siłę, podłączona do sieci telefonicznej, miejskiego wodociągu oraz gazociągu, skanalizowana (szambo), budynki mają system wentylacyjny, a niektóre klimatyzację oraz są zabezpieczone systemem alarmowym.
Bezpośrednie sąsiedztwo to tereny przeznaczone pod zabudowę usługową i handlową, zaś dalsze stanowi zabudowa jednorodzinna. Atutem jest też bardzo dobra lokalizacja, bo do centrum miasta jest zaledwie półtora kilometra, a tuż obok znajduje się przystanek autobusowy komunikacji miejskiej. Równie dobre są połączenia z wszystkimi większymi miastami północno-wschodniej i centralnej Polski, leżącymi w odległości 37 km (Łomża) – 126 km (Warszawa), bo do obwodnicy Ostrołęki są zaledwie dwa kilometry, nieruchomość ma też bezpośredni dostęp do DK 61, łączącej Warszawę z Augustowem, a niecałe dwa kilometry dalej przebiega DW 627 z kierunkiem na Sokołów Podlaski.

Cena netto tej nieruchomości to 4 699 000 złotych (należy doliczyć 23% podatku VAT), czyli cena jednego m² to zaledwie 1701 złotych. Jej sprzedażą – oferta numer 688 – zajmuje się ceniona firma Góralczyk Nieruchomości, w której można umówić się na prezentację i dokładne oględziny tego, jedynego w swoim rodzaju, kompleksu. W firmie istnieje też możliwość bezpłatnego doradztwa co do doboru najlepszej oferty kredytowej, jeśli nie dysponujemy pełną kwotą na jego kupno.

Jeśli więc szukasz lokalizacji do rozpoczęcia własnego biznesu, bądź też myślisz o ekspansji swej firmy w inne regiony kraju, zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie, bo tak korzystnej i konkurencyjnej cenowo oferty nie można przegapić:
Tomasz Góralczyk, telefon: 794 168 367
tomasz@goralczyknieruchomosci.pl

https://www.goralczyknieruchomosci.pl/oferta/1710/obiekt-sprzedaz-ostroleka-warszawska

tekst płatny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę