Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Samorządowcy zapraszają przedsiębiorców do Aniołów

Główne zdjęcie
Elżbieta Olejniczak-Bazydło (zastępca dyrektora PUP), Lech Szabłowski (wicestarosta łomżyński), Mariusz Chrzanowski (prezydent Łomży), Andrzej Garlicki (wiceprezydent Łomży)

W Łomży i na terenie Powiatu Łomżyńskiego zarejestrowanych jest około 10 tysięcy firm i podmiotów gospodarczych. Przed rokiem do organizowanego przez samorządowe władze konkursu Łomżyńskie Anioły Biznesu zgłosiło się 46 z nich. W tym roku samorządowcy liczą, że chętnych na nagrody będzie znacznie więcej, tym bardziej, że do sześciu dotychczasowych dołożono dwie dodatkowe kategorie: kobieta biznesu i Super Anioł.

Konferencja samorządowców w kinie Millenium
Konferencja samorządowców w kinie Millenium

Konkurs organizowany przez Miasto Łomża wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Łomży oraz Powiatowym Urzędem Pracy, a nagroda „Łomżyńskie Anioły Biznesu” ma być wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorcom, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji Miasta Łomża i Powiatu Łomżyńskiego. W ubiegłym roku, w pierwszej edycji konkursu „Anioły” otrzymały firmy: Kino Millenium (debiut roku), Agro-Rolnik ze Śniadowa (firma z sercem), OSM Piątnica (Ambasadorem Ziemi Łomżyńskiej),  IT Card (firma roku) oraz Kurpiewscy: ojciec (pracodawca jutra) i syn (inicjatywa roku). 
W tym roku do sześciu ubiegłorocznych „Aniołów”, dołączyć ma ośmiu nowych, bo organizatorzy konkursu w ten sposób chcą nagrodzić także najlepszą kobietę w biznesie oraz w związku z 600-leciem miejskości Łomży uhonorować firmę, która – jak wyjaśniał prezydent Mariusz Chrzanowski - działa od co najmniej 20 lat i wpisała się w historię miasta, przyznając jej Super Anioła.
Lech Szabłowski, wicestarosta łomżyński zapowiedział także jeszcze jedna zmianę - Ambasador Ziemi Łomżyńskiej ma być wyłoniony w drodze głosowania internautów. 
- Ambasador to nie tylko firma, ale może to być instytucja, organizacja a nawet osoba fizyczna – mówił Szabłowski wyrażając nadzieję, że głosowanie internetowe zmobilizuje i zachęci mieszkańców do konkursu. 
Zgłoszenia firm przyjmowane są do końca miesiąca, a zwycięzcy mają być ogłoszeni podczas gali 5 października.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę