Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Dzień Fagi Rzeczypospolitej Polskiej

W dniu 02.05.2018 r. odbyły się uroczystości z okazji Dnia Fagi Rzeczypospolitej Polskiej. Rozpoczęły się one o godz. 10:00 przed pomnikiem Żołnierzy 33 Pułku Piechoty przy Warsztatach Technicznych w Łomży uroczystym podniesieniem flagi Rzeczypospolitej. Po okolicznościowych wystąpieniach posłów, prezydenta Łomży i wicestarosty wykonaniu montażu słowno-muzycznego, pokazu z szarfami biało-czerwonymi zostały wypuszczone gołębie. Następnie delegacje złożyły kwiaty. W imieniu Hufca Nadnarwiańskiego ZHP w Łomży wiązankę kwiatów złożył komendant Hufca hm. Wiesław Domański HR w asyście dh. Martyny Łuba i dh. Sylwii Dąbrowskiej z 32 ŁDH "Dywersja" im. Tadeusza Zawadzkiego w Łomży. Wartę Honorową wystawiła 23 ŁDH "Wawer" im. Jana Bytnara w składzie dh. Karol Rybicki, dh. Szymon Konopka, dh. Michał Macieboch. 0 godz. 12:00 na Starym Rynku w Łomży uroczyście podniesiono flagę Rzeczypospolitej. Tu Hufiec reprezentowali członkowie 23 ŁDH "Wawer" im. Jana Bytnara oraz 32 ŁDH "Dywersja" im. Tadeusza Zawadzkiego w Łomży oraz komendant Hufca.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

Załączniki


 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę