Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

CIVITAS - ZLOT KADRY CHORĄGWI

ZLOT KADRY - to weekend, kiedy ktoś zrobi coś dla Was. Nie będziecie musieli się niczym martwić - no może poza tym jakie zajęcia wybrać i co spakować do plecaka. Serdecznie zapraszamy Wszystkich instruktorów naszej chorągwi na ZLOT KADRY, który odbędzie się w terminie 11-13.05.2018 na bazie Hufca ZHP Bielsk Podlaski w Doktorcach. Dodatkowe informacje: http://bialostocka.zhp.pl/article,8100,1167,1.html

DLA KOGO - dla osób z otwartym stopniem przewodnika, przewodników, podharcmistrzów i harcmistrzów, którzy w gronie instruktorów z terenu całej chorągwi chcą spędzić majowy weekend.

PO CO - bo warto się poznać, bo warto rozmawiać, bo warto zrobić coś tylko dla swojego rozwoju i z myślą tylko o sobie, bo warto odpocząć i czasem trzeba spędzić czas w instruktorskim gronie.

PRZEZ KOGO - organizatorami jest 10 KI "Chaotyczni" i ZKK Chorągwi Białostockiej przy wsparciu Komendy Chorągwi.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich instruktorów naszej chorągwi na ZLOT KADRY, który odbędzie się w terminie 11-13.05.2018 na bazie Hufca ZHP Bielsk Podlaski w Doktorcach.

DSCZ: 30,00 zł ( wyżywienie, zakwaterowanie w namiotach i domkach, pamiątkowy znaczek, materiały programowe,kawa, herbata).

Dodatkowe informacje: http://bialostocka.zhp.pl/article,8100,1167,1.html


 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę