Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Spotkanie Instruktorów Hufca

Czuwaj! Zapraszamy na spotkanie instruktorów i drużynowych

Czuwaj! Zapraszamy na spotkanie instruktorów i drużynowych, które odbędzie się w Łomży w ogrodach u O. Kapucynów 28.04.2018 r. godz. 14.00. Obecnosć NIE obowiązkowa. Przychodzimy, by fajnie spędzić czas. Pochwalić się swoim harcerstwem i ponarzekać na nie. Wszystkie pilne i ważne sprawy są odłożone na najbliższą odprawę drużynowych. Celem tego spotkania jest też wymyślenie następnego, jeszcze fajniejszego spotkania. Zaplanowany jest wspólny posiłek, więc weźcie z sobą ze 30 zł i coś wspólnie wymyślimy do zjedzenia. Pozdrawiam. phm. Maria Jaworowska- zastępca komendanta Hufca "Nadnarwiańskiego" w Łomży .


 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę