Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
glowka.png

Pionierskie rozwiązania firmy Center-Mebel

Łomżyńska hurtownia płyt i okuć meblowych Center-Mebel nie ustaje w staraniach o zapewnienie swym klientom produktów i usług najwyższej jakości. Jako jedyna firma w Polsce proponuje więc bezpłatną strefę Coworking, w której docelowy klient może spotkać się ze stolarzem bądź projektantem i spokojnie wybrać interesujące go materiały. Center-Mebel rozwija również swoją markę Manufaktura Łomża – linię frontów systemów Carg, płyt kompaktowych, laminatów HPL i blatów. W ramach tej marki firma proponuje absolutną nowość na polskim rynku: chronione patentem, unikalne rozwiązanie, umożliwiające podwieszenie zlewozmywaka pod blatem wiórowym, co zapewnia nie tylko unikalny design i łatwość użytkowania, ale też bardzo korzystną cenę.

bezpłatna strefa Coworking
bezpłatna strefa Coworking
bezpłatna strefa Coworking
bezpłatna strefa Coworking
bezpłatna strefa Coworking
bezpłatna strefa Coworking
bezpłatna strefa Coworking
bezpłatna strefa Coworking
bezpłatna strefa Coworking
bezpłatna strefa Coworking

Ktokolwiek miał styczność z kupnem mieszkania bądź budową domu zna ten schemat aż za dobrze: niekończące się konsultacje z projektantem, ciągłe rozjazdy po najróżniejszych firmach, żeby sprawdzić w nich wszystkie elementy wyposażenia wnętrz, a do tego stres i ciągły pośpiech.

Obecna na rynku od ponad 20 lat firma Center-Mebel jest jednak znana w kraju i poza jego granicami nie tylko z najwyższej jakości oferowanych produktów, ale też wyjątkowej dbałości o klienta. Dlatego od niedawna można skorzystać w niej z bezpłatnej strefy Coworking, gdzie w wydzielonej – gustownie urządzonej i zapewniającej najwyższy komfort pracy – przestrzeni klient wraz z projektantem, designerem bądź stolarzem może na spokojnie skupić się na projekcie, mając do dyspozycji wzorniki produktów z oferty Center-Mebel, ale też wiele innych, np. tkanin, wykładzin, farb, płytek czy żaluzji. Dzięki temu, oszczędzając czas i nerwy, można stworzyć wizję całości projektu wymarzonego domu bądź mieszkania, tym bardziej, że pracownicy firmy Center-Mebel służą przy tym wszelką pomocą w zakresie kwestii technicznych i rozwiązań poszczególnych produktów, jak blaty, płyty czy okucia. Ich wybór jest ogromny: tylko z oferty austriackiej firmy Egger, której Center-Mebel jest wyłącznym przedstawicielem w północno-wschodniej Polsce, jest dostępnych 140 dekorów płyt oraz 65 dekorów blatów, a to tylko mała część asortymentu łomżyńskiej firmy.

Notuje ona również ogromny rozwój, istniejącej od trzech lat, własnej marki Manufaktura Łomża: obecnej na wszystkich najważniejszych imprezach branży meblowej – katowickich 4DesignDays, poznańskich targach Furnica czy warszawskich Warsaw Home; nagradzanej i docenianej.

Produkty tej linii są też wyeksponowane w warszawskim show roomie Praga 306, gdzie Center-Mebel współpracuje z firmą Paged Meble. Brand Manufaktura Łomża znany jest nie tylko z najwyższej jakości, ale też zaawansowanych technologii, czego potwierdzeniem jest najnowsze autorskie rozwiązanie firmy, podwieszanie zlewozmywaków pod blatem wiórowym firmy Egger. Center-Mebel oferuje coś takiego jako jedyna firma w kraju, a poza stylowością i gwarantowaną jakością klient otrzymuje też bardzo korzystną cenę.

Poza powstaniem strefy Coworking i ciągłym udoskonalaniem firmowej marki Manufaktura Łomża, firma Center-Mebel rozwija się również na wielu innych płaszczyznach, wciąż poszerzając i udoskonalając swą ofertę: już niebawem powierzchnia sklepu zostanie powiększony o kolejne 100 m², w celu zwiększenia strefy wystawienniczej, a twarzą całorocznej kampanii reklamowej będzie znany Youtuber Jarek Ostaszewski twórca kanału Dom i Drewno z 55 tysiącami subskrypcji.

Firma realizuje też obecnie bardzo duży projekt unijny, którego zakończenie w 2019 roku sprawi, że jej oferta będzie jeszcze lepsza i ciekawsza dla klientów, a jakość oferowanych przez nią produktów osiągnie najwyższy poziom, zapewniany tylko przez nieliczne firmy na świecie. Zapraszamy do obejrzenia filmu: „Manufaktura Łomża na targach FURNICA 2016

Center-Mebel
Aleja Legionów 141F, Łomża
Tel./fax: (86) 218-36-47

www.center-mebel.pl
www.manufakturalomza.pl
www.ciecieplyty.pl

stpoka.png

tekst partnerski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę