środa, 23 maja 2018 napisz DONOS@

Lider Polskiego Biznesu z Łomży

Józef Kosiorek prezes i założyciel firmy Fargotex z Łomży odebrał Złotą Statuetekę Lidera Polskiego Biznesu przyznaną przez Business Centre Club. Ta najważniejsza z polskich organizacji gospodarczych podczas specjalnej gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie nagrodziła najlepszych polskich przedsiębiorców. W uzasadnieniu BCC czytamy, że Fargotex i prezes Kosiorek zostali nominowani do tej nagrody za konsekwentne umacnianie pozycji na rynku, systematyczne wzbogacanie oferty produktowej jak również wrażliwość na potrzeby społeczne.

Józef Kosiorek
Józef Kosiorek

Jak przekazuje BCC w tym roku do nagrody Lider Polskiego Biznesu i Złotej Statuetki BCC nominowanych było 19 przedsiębiorstw. Józef Kosiorek - łomżyński przedsiębiorca - był jednym z 10 prezesów, którym kapituła konkursu zdecydowała się przyznać zaszczytny tytuł i cenną statuetkę. 
Firma Fargotex jest liderem branży tkanin meblowych i dekoracyjnych. Materiały, które są dostępne w jej asortymencie, zdobywają główne nagrody oraz wyróżnienia na targach i w różnego rodzaju plebiscytach. Wysoka klasa tkanin łatwo czyszczących z kolekcji Magic Home została nagrodzona w 2017 roku Medalem Europejskim.

W trakcie gali BCC wyróżniono najlepsze firmy, laureatów poprzednich edycji konkursu którzy utrzymali bądź wzmocnili pozycje swoich firm na rynku. Wśród nich znalazła się Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita i prezes Zarządu Dariusz Sapiński, który otrzymał „trzeci diament” do Złotych Statuetek.

zobacz: BCC - Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu 2018 – Finał Konkursu Lider Polskiego Biznesu

 

 


 
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0