Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Lider Polskiego Biznesu z Łomży

Główne zdjęcie
Józef Kosiorek

Józef Kosiorek prezes i założyciel firmy Fargotex z Łomży odebrał Złotą Statuetekę Lidera Polskiego Biznesu przyznaną przez Business Centre Club. Ta najważniejsza z polskich organizacji gospodarczych podczas specjalnej gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie nagrodziła najlepszych polskich przedsiębiorców. W uzasadnieniu BCC czytamy, że Fargotex i prezes Kosiorek zostali nominowani do tej nagrody za konsekwentne umacnianie pozycji na rynku, systematyczne wzbogacanie oferty produktowej jak również wrażliwość na potrzeby społeczne.

Jak przekazuje BCC w tym roku do nagrody Lider Polskiego Biznesu i Złotej Statuetki BCC nominowanych było 19 przedsiębiorstw. Józef Kosiorek - łomżyński przedsiębiorca - był jednym z 10 prezesów, którym kapituła konkursu zdecydowała się przyznać zaszczytny tytuł i cenną statuetkę. 
Firma Fargotex jest liderem branży tkanin meblowych i dekoracyjnych. Materiały, które są dostępne w jej asortymencie, zdobywają główne nagrody oraz wyróżnienia na targach i w różnego rodzaju plebiscytach. Wysoka klasa tkanin łatwo czyszczących z kolekcji Magic Home została nagrodzona w 2017 roku Medalem Europejskim.

W trakcie gali BCC wyróżniono najlepsze firmy, laureatów poprzednich edycji konkursu którzy utrzymali bądź wzmocnili pozycje swoich firm na rynku. Wśród nich znalazła się Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita i prezes Zarządu Dariusz Sapiński, który otrzymał „trzeci diament” do Złotych Statuetek.

zobacz: BCC - Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu 2018 – Finał Konkursu Lider Polskiego Biznesu

 

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę