Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nasi na liście „Home&Market”

Na 50 pozycji wśród 400 największych przedsiębiorstw produkcyjnych magazynu „Home&Market” znalazła się Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL z Grajewa. Firma wyprzedziła m.in. Polmos Białystok.

Ranking magazynu ekonomicznego „Home&Market” jest zestawieniem liderów w branży produkcyjnej działających na polskim rynku. Znaczną część z nich stanowią przedsiębiorstwa zagraniczne. Kryterium oceny firm do rankingu były m.in. przychody i wyniki netto ze sprzedaży za 2004 rok oraz wielkość zatrudnienia. Na liście „Home&Market” znalazło się kilka firm z województwa podlaskiego. Najwyżej w rankingu sklasyfikowany został MLEKPOL – na 50 pozycji. Firma z Grajewa wyprzedziła m.in.: Polmos Białystok (58 pozycja), SM Mlekovita (69), Zakład Energetyczny Białystok (87), Pfleiderer Grajewo (113), SOT (165), OSM Piątnica (282) oraz Sokółka Okna i Drzwi (334).

MLEKPOL to niekwestionowany lider w branży mleczarskiej w kraju, w którego skład wchodzi siedem zakładów produkcyjnych w: Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Augustowie, Zambrowie i Bydgoszczy. Dzienna wartość sprzedaży produktów Mlekpolu wynosi ok. 3,5 mln zł. W 2004 roku Mlekpol sprzedał swoje wyroby za ponad 1 mld 270 mln. zł.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę