Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Łomżyński ratusz przyjazny przedsiębiorcom...

Główne zdjęcie
Wojewoda Podlaski Marek Strzaliński wręcza tytuły "Podlaski Urząd Przyjazny Przedsiebiorcom"

- tak przynajmniej uznał Wojewoda Podlaski Marek Strzaliński. We wtorek wręczył Prezydentowi Łomży Jerzemu Brzezińskiemu tytuły „Podlaski Urząd Przyjazny Przedsiębiorcom” Celem Programu było „podniesienie jakości pracy urzędów i urzędników w kontaktach z szeroko rozumianym klientem administracji publicznej oraz podejmowanie i upowszechnianie inicjatyw na rzecz pobudzania lokalnej przedsiębiorczości.”


Poza Urzędem Miejskim w Łomży laureatami konkursu ogłoszonego przez wojewodę zostały także Urząd Gminy w Czeremsze i w Poświętnem, Urząd Miejski w Sokółce, Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku i Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej.

Jak podaje biuro prasowe wojewody wręczając dyplomy Marek Strzaliński „podkreślał rangę oraz znaczenie Programu w kształtowaniu odpowiednich relacji i płaszczyzny współpracy pomiędzy przedsiębiorcami i administracją publiczną”. Program „Podlaska administracja przyjazna przedsiębiorcom” powstał z jego inicjatywy i to on powołał specjalną Radę Programową, która „stwarza dla zainteresowanych podmiotów płaszczyznę do wymiany myśli, zgłaszania propozycji i inicjatyw zmierzających do wdrażania i stosowania przez administrację publiczną w kontaktach z przedsiębiorcami rozwiązań odpowiadających nowoczesnym europejskim standardom” - napisano na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Wojewódzkiego.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę