Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

3.700.000 zł za „Skład Łomża”

Główne zdjęcie
fot. AMW

Trzy miliony siedemset pięćdziesiąt tysięcy złotych - na tyle Agencja Mienia Wojskowego wyceniła działkę i budynki po jednostce wojskowej 3090 w Łomży. Jednostka popularnie zwana „Skład Łomża” została zlikwidowana równo rok temu. Pozostała po niej ponad dwu i pół hektarowa zabudowana nieruchomość w centrum miasta, którą AMW niebawem wystawi na przetarg.

Tereny jakie zajmujowała jednostka są w tej chwili jednym z najatrakcyjniejszych dla potencjalnych inwestorów – niemal w samym środku miasta – obok stacji paliw pomiędzy Aleją Legionów, a torami kolejowymi. Pełna infrastruktura techniczna, której – na szczęście - nie dało się zdemontować, może posłużyć za zalążek przyszłych inwestycji.

Nieruchomość zabudowana jest 17 budynkami pełniącymi uprzednio rolę magazynową i biurową, 3 wiatami oraz 2 zbiornikami mps o kubaturze 3 m3 każdy. Budynki wybudowano latach 1942 - 1985. Ich stan techniczny określany jest jako dobry. Teren stanowi zwarty kompleks, w całości ogrodzony, posiadający utwardzone drogi i place manewrowe.

Zgodnie z zapowiedziami Agencja Mienia Wojskowego chce nieruchomość sprzedać do końca tego roku. Dokładny termin przetargu nie jest jeszcze znany.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę