Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Szamba z Łomży podbijają Polskę

Firma Szamba24 jest największym polskim producentem i dystrybutorem szczelnych szamb oraz zbiorników żelbetonowych. 30 lat doświadczenia w branży daje łomżyńskiej firmie olbrzymią przewagę nad konkurencją, dzięki czemu oferuje ona najtańsze i jednocześnie najsolidniejsze w kraju zbiorniki. Ich odbiorcami są klienci indywidualni oraz firmy i instytucje z całej Polski.

Firma Szamba24 zapewnia pełny zakres usług, z transportem i montażem szamb i zbiorników żelbetonowych włącznie, a czas kompletnej realizacji zamówienia to tylko dwa dni – niezależnie od regionu kraju.

Firma Szamba24 zajmuje się produkcją i sprzedażą detaliczną oraz hurtową tanich, szczelnych i atestowanych szamb betonowych: jednokomorowych, dwukomorowych i trzykomorowych, zbiorników żelbetonowych, na gnojówkę, na deszczówkę oraz wielu innych.
Mogą one być wykorzystywane w gospodarstwach domowych oraz rolnych, na działkach rekreacyjnych, w przydomowych oczyszczalniach oraz przez firmy przy odprowadzaniu ścieków przemysłowych. Zbiorniki i szamba łomżyńskiej firmy są produkowane ze zbrojonego i wodoszczelnego betonu klasy B-25 w wielu pojemnościach: od 4 m³ idealnych na letniska, aż do 12 tysięcy litrów. Na zamówienie można jednak mieć znacznie większy zbiornik żelbetonowy czy szambo, nawet do 100 tysięcy litrów pojemności.
Firma zapewnia wyjątkowo krótki czas realizacji każdego zamówienia – dwa dni na terenie całej Polski. Dysponuje też odpowiednimi certyfikatami, zapleczem technicznym oraz własnym transportem z dźwigami HDS, co zapewnia szybki przewóz zamówionych zbiorników i ich specjalistyczny montaż (obejrzyj film).

Firma Szamba24, będąc producentem i dystrybutorem szamb betonowych i zbiorników żelbetonowych wielu typów, zapewnia klientom nie tylko ogromną konkurencyjność swych usług i pięć lat gwarancji, ale też najniższe ceny na rynku, dostarczając najwyższej jakości zbiorniki w wyjątkowo korzystnych cenach.
Wystarczy więc tylko zadzwonić, określić czego potrzebujemy i zdać się na fachowców, którzy sprawnie i szybko załatwią za nas całą resztę, przywożąc i montując szambo bądź zbiornik na naszym podwórku, działce lub w firmie.

Polskie Szamba - Szamba24

Tel: 512 846 571

Strona internetowa: www.szamba24.pl

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę