Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łaciate równe Wyborczej

Marka „Łaciate” z SM w Grajewie jest jedną z najlepszych w Polsce. Potwierdza to dziennik „Puls Biznesu” lokując ją w „Złotej Dziesiątce” marek. Plebiscyt miał na celu usystematyzowanie siły tkwiącej w markach. Oceniali je eksperci i czytelnicy PB. Ci pierwsi „Łaciate” sklasyfikowali na 6 pozycji exe equo z Gazetą Wyborczą.

Plebiscyt „Pulsu Biznesu” był próbą stworzenia katalogu firm, które po 1989 roku osiągnęły największy sukces marketingowy. Według ekspertów najlepszymi w kraju markami są: Heyah, Frugo i Tyskie, a według czytelników PB Tymbark, Red Bull oraz Atlas. W obu klasyfikacjach bardzo wysoko klasyfikowano „Łaciate”. O ile eksperci postawili ją na 6 miejscu tak samo jak Gazetę Wyborczą, to czytelnicy PB grajewski produkt ocenili nieco słabiej – na miejscu 8. Spośród ponad 8 i pół tysiąca głosujących na „Łaciate” oddano 528 głosów.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę