Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Teraz warto ubezpieczyć mieszkanie!

Główne zdjęcie
Renata Sakowska

Trwa okres ożywienia na rynku mieszkaniowym – jedni, myśląc już o świętach zaczynają meblować swoje cztery kąty, inni dopieszczają odświeżone mieszkanie po wakacyjnym remoncie, a są też tacy, którzy wreszcie urządzają się w swoim nowym wymarzonym M.

Kupon promocyjny Warta
Kupon promocyjny Warta

Jak zadbać o swoje mieszkanie radzi Renata Sakowska z agencji PROFIT oferującej ubezpieczenia Warty i HDI.

Remont, nowe meble, czy zmiana miejsca zamieszkania to duży wydatek i stres. Nowe kafelki, piękny parkiet, drogie meble w kuchni. Dzięki takim inwestycjom mieszkanie zyskuje nie tylko na estetyce ale i wartości. Dlatego to dobry moment, aby pomyśleć o kompleksowym ubezpieczeniu mieszkania.

Dobre rozwiązanie
Szukając odpowiedniego dla siebie ubezpieczenia warto zwrócić uwagę na ofertę Warta Dom Komfort Plus, która zawiera dużo ciekawych rozwiązań. Największym atutem jest możliwość ubezpieczenia mieszkania na zasadzie określanej w języku ubezpieczeniowym pojęciem all risks. Mówiąc w skrócie, oznacza to bardzo szeroki zakres ochrony, a zasady przyjęte w tym ubezpieczeniu są przejrzyste i czytelne. Ubezpieczenie to uwzględnia m.in. szkody spowodowane przez przeciągi, wybuch gazu, przepięcie w gniazdkach czy nieszczelny wężyk w pralce. Większość szkód w budynkach wielorodzinnych to zalania i to zazwyczaj obejmuje większość ubezpieczeń. Ale często awaria instalacji (nie tylko kanalizacyjnej) w bloku wiąże się z równie kosztownymi szkodami powstałymi w związku z poszukiwaniem przyczyny szkody. Mogą wtedy ulec zniszczeniu kafle, podłoga, ściany itp. Ubezpieczenie Warta Dom Komfort również to uwzględnia. Standardem jest też ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, które wspiera właścicieli mieszkań w utrzymaniu dobrosąsiedzkich relacji w momencie zalania sufitu piętro niżej.

Bezpłatna pomoc w pakiecie
Ubezpieczenie Warty daje nie tylko możliwość szybkiego doprowadzenia mieszkania do stanu sprzed szkody. W pakiecie otrzymujemy też darmową pomoc w trudnych sytuacjach. Warta np. opłaci zakwaterowanie w hotelu - jeśli w wyniku szkody mieszkanie nie nadaje się do zamieszkania, przyśle szklarza, gdy przeciąg wybije nam szyby, ślusarza gdy zgubimy klucze i nie będziemy mogli wejść do domu i specjalistę do pralki, czy lodówki gdy się popsują. Z tej polisy możemy też skorzystać, gdy np. podczas wyjazdu rozchoruje nam się dziecko czy skręcimy nogę chodząc po górach. Warta zorganizuje i opłaci wówczas pomoc lekarza.

Teraz jeszcze więcej za mniej
Do końca roku trwa w Warcie promocja. Każdy nowy klient, który zdecyduje się na ubezpieczenie mieszkania w formule all risks może liczyć nawet na 60% zniżkę. Oprócz zniżki można dodatkowo otrzymać ubezpieczenie sprzętu sportowego i laptopa poza domem, ubezpieczenie dla psa, a także ubezpieczenie od rozmrożenia produktów spożywczych. Mając na uwadze święta, taka opcja może być bardzo przydatna.

To dobry moment aby ubezpieczyć swoje mieszkanie!

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń: tel. 86 21 84 542 lub 506 097 386
Napisz: profit.biuro1@wp.pl

lub przyjdź do Agencji Ubezpieczeniowej PROFIT Renaty Sakowskiej al. Legionów 7 w Łomży

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę