Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Co wyróżnia ASAJ na rynku?

ASAJ Sp. z o.o. jest największą siecią hurtowni elektroinstalacyjnych i salonów oświetlenia we wschodniej i centralnej Polsce. Obecnie firma posiada 20 filii, zlokalizowanych w całym kraju i w najbliższym czasie planuje dalszy rozwój. Funkcjonując na rynku od 1990 roku zdobyła znaczącą pozycję wśród dystrybutorów w kraju. Potwierdzeniem pozycji ASAJ są osiągane wyniki i zdobywane prestiżowe nagrody min. „Gazele Biznesu”, „Dobry Płatnik” i „Rzetelny w Biznesie”. Od 2003 roku ASAJ jest członkiem elitarnej grupy zakupowej „FEGIME” - organizacji skupiającej ponad 190 niezależnych hurtowni w 17 europejskich krajach, a od roku 2013 członkiem Business Centre Club.

 

ASAJ posiada bardzo szeroką ofertę towarową. Firma współpracuje z czołowymi producentami branży elektrotechnicznej i elektroenergetycznej, a oferowane produkty   są   w   stanie   zaspokoić   wszelkie   potrzeby   klientów.   Zachowanie korzystnych cen oraz utrzymanie wysokiej jakości towarów jest priorytetem firmy i dotyczy całej oferty towarowej. W ciągłej sprzedaży są m.in.: kable i przewody, aparatura modułowa, osprzęt elektroinstalacyjny  i rozdzielnice, źródła światła, oświetlenie dla biur i przemysłu.

To co wyróżnia ASAJ na rynku to:

obsługa inwestycji elektrotechnicznych i elektroenergetycznych, prefabrykacja rozdzielnic - Dział prefabrykacji zajmuje się produkcją rozdzielnic nN i szaf sterowniczych na podstawie dostarczonego projektu elektrycznego, projekty i audyty oświetleniowe - głównymi zadaniami zespołu są: diagnoza obecnej sytuacji obiektu (stan zainstalowanych opraw/zgodność natężenia z normami), audyt oświetlenia (pomiar natężenia oświetlenia), przygotowanie projektu  oświetleniowego, przedstawienie kalkulacji oszczędności, zaproponowanie najkorzystniejszych rozwiązań.

Wszystkie wyżej wymienione usługi świadczy prężnie działająca od ponad 10 – ciu lat filia w Łomży przy ul. Poznańskiej 149 - znany i solidny partner biznesowy w zakresie obsługi inwestycji elektroenergetycznych oraz elektrotechnicznych. Łomżyńską filię wyróżnia także piękny salon oświetlenia, prezentujący bardzo bogate wzornictwo oświetleniowe z największą w mieście ekspozycją marek czołowych producentów.

Salon oświetleniowy w Łomży to ponad 200 m2 ekspozycji i bardzo szeroka oferta – od klasycznych żyrandoli po tegoroczne nowości!

Salon w Łomży to miejsce dla osób poszukujących oświetlenia salonu, kuchni, łazienki, pokoju dziecinnego, gabinetu, ogrodu, biura, sklepu, przestrzeni publicznej a także fachowego doradztwa doświadczonej kadry przy nietypowych projektach, zakupie opraw oświetleniowych. Salon przy ul. Poznańskiej 149 w Łomży to także miejsce, w którym Klienci znajdą osprzęt, źródła światła i wiele innych produktów.

Od 2 września Klienci będą mogli skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty, znajdującej się w cyklicznie przygotowywanej gazetce produktowej, w której wszystkie towary są w znakomitych cenach!

 

ASAJ Łomża ul. Poznańska 149.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 7 – 18, Sobota – 8 – 14, Niedziela – nieczynne

tel. (+48) 86-212-50-53, fax. (+48) 86-218-04-19

lomza@asaj.pl

www.asaj.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę