Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Szkolenia za unijne pieniądze w Łomży

Co najmniej 3 szkolenia realizowane w ramach Programu Rozwoju Kadr Małych i Średnich Przedsiębiorstw są zaplanowane w końcu kwietnia w Łomży. To kolejna okazja, aby skorzystać ze szkoleń dofinansowanych aż w 80 procentach z programu Phare 2001 i budżetu państwa.

Łomżyńscy przedsiębiorcy mogą wziąć udział w najbardziej poszukiwanych ostatnio szkoleniach: auditorów systemu HACCP i języka angielskiego w biznesie. Trzecia propozycja jest skierowana do osób zainteresowanych zarządzaniem niepublicznymi zakładami opieki zdrowotnej. „Tych szkoleń możemy zorganizować więcej, jeśli tylko łomżyńscy przedsiębiorcy wyrażą zainteresowanie. Od ich aktywności będzie zależało, jakie szkolenia odbędą się w Łomży – mówi Ekspert ds. Szkoleń MSP Beata Grygorczuk. Już teraz widać, że dużym zainteresowaniem cieszą się szkolenia dotyczące HACCAP.
Wdrożenie systemu HACCP nie jest skomplikowane, ale może być kosztowne, zwłaszcza w przypadku zakładów wymagających modernizacji. Dlatego wiele zakładów czekało z tym do ostatniej chwili. Jednak do 1 maja 2004 roku wszystkie przedsiębiorstwa z branży spożywczej powinny przynajmniej rozpocząć wdrażanie systemu. Łomżyńscy przedsiębiorcy mają szanse zdobyć wiedzę na jego temat właśnie na szkoleniach dofinansowanych z programu Phare 2001.
Z oferty Programu Rozwoju Kadr MSP skorzysta w sumie 1000 osób z województwa podlaskiego, zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji zawodowych i menedżerskich. Program jest skierowany do właścicieli i pracowników sektora MSP, ze szczególnym uwzględnieniem firm działających w branżach ważnych dla ekonomicznego rozwoju regionu. Zaliczyć do nich należy: przetwórstwo żywności, budownictwo, elektronikę, handel, turystykę i IT.
Szczegółowych informacji nt. Programu Rozwoju Kadr MSP realizowanego w ramach Projektu PHARE 2001 udzielają konsultanci Regionalnego Centrum Szkoleniowego w Białymstoku przy ul. Spółdzielczej 8 i pod numerami telefonów: (0-85) 748-23-46, 748-22-41, 732-43-53, tel./fax: 732-75-22, 748-22-42 lub e-mailem: rcs@pfrr.bialystok.pl. Katalog szkoleń oraz informacje o Projekcie i planowanych szkoleniach można też znaleźć na stronie www.poz.info.pl
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę