Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Tłoczno na 677

Główne zdjęcie
Mapa z wynikami GPR 2015 w północno-wschodniej Polsce

O około 30% w ciągu pięciu lat wzrósł ruch samochodów na drodze Łomża – Ostrów Mazowiecka, wynika z porównania wyników Generalnego Pomiaru Ruchu na drogach wojewódzkich za 2010 i 2015 rok. W ubiegłym roku codziennie przejeżdżało tędy ponad 11 tysięcy samochodów. Większy ruch pod Łomżą notowany był tylko na odcinku Piątnica – Marianowo, ale to jest wspólny ciąg dwóch dróg krajowych nr 61 i 63.

Droga Łomża – Ostrów Mazowiecka znajduje się w ciągu wiodącego z Warszawy do państw nadbałtyckich szlaku Via Baltica. Z drogi krajowej na wojewódzką została po likwidacji województwa łomżyńskiego. Mimo tej degradacji drogi ruch na niej pozostał bardzo duży – jest zdecydowanie większy niż notowany na drogach krajowych prowadzących z Łomży do Jeżewa, Zambrowa czy Ostrołęki. To także najbardziej obciążona ruchem droga wojewódzka w północno-wschodniej Polsce. Podczas ubiegłorocznych pomiarów GPR 2015 – właśnie opublikowano dane dotyczące ruchu na drogach wojewódzkich - więcej samochodów doliczono się tylko na dwóch krótkich fragmentach takich dróg bezpośrednio przed Białymstokiem. Warto jednak zauważyć, że tam niemal wyłącznie były to samochody osobowe, a na 677 co trzeci samochód to ciężarówka. Pod tym względem droga Łomża – Ostrów Mazowiecka jest niekwestionowanym liderem statystyk w regionie. W ubiegłym roku codziennie średnio przejeżdżało nią ponad 1500 samochodów ciężarowych z przyczepami, 300 samochodów ciężarowych i blisko 1000 tzw. lekkich samochodów ciężarowych (dostawcze).

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę