Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@
tekst płatnylistwa

„OPEN DAY” w Center-Mebel

Dzień otwarty w łomżyńskiej firmie Center-Mebel, oferującej największy wybór płyt i okuć meblowych oraz półfabrykatów do produkcji mebli, cieszył się ogromnym zainteresowaniem klientów i producentów z branży meblowej. Do siedziby firmy przyciągnął ich pokaz obróbki blatu GetaCore niemieckiej firmy Westag & Getalit ,oraz stoiska współpracujących z Center-Mebel firm takich jak Egger, Wilsonart, oraz Inoxa, nie zabrakło również naszej nowej marki Manufaktura Łomża – linii frontów akrylowych, ramiakowych oraz super matów jak i blatów oraz uchwytów o niepowtarzalnym wzornictwie.

– W tym roku obchodzimy 20-lecie i firma wciąż się rozwija w ciągu ostatnich 2 lat otworzyliśmy dwa dodatkowe oddziały w Olsztynie i w Białymstoku, dzięki czemu zyskaliśmy nowych klientów w północno-wschodniej Polsce. Na obecną chwilę zatrudniamy ok 90 osób co daje zapewnienie stałej pracy na naszym rynku przy tak dużym bezrobociu. Regularnie organizujemy spotkania edukacyjne i szkoleniowe pokazujące nowości dla naszych stolarzy oraz projektantów wpływające na podwyższenie standardów technicznych wykonywanych przez nich mebli oraz ich jakości. Od 2012 r. nasz nowoczesny park maszynowy  pozwala nam na produkcję najwyższej jakości frontów akrylowych, ramiakowych, oraz supermatów oklejanych w technologii laserowej Laser Line. Wtorkowe warsztaty techniczne oraz prezentacja najnowszych rozwiązań Manufaktury Łomża oraz współpracujących z nami firm, które pokazywały swoje nowe produkty cieszyły sie ogromnym zainteresowaniem przez naszych klientów, wertujących katalogi i próbniki kolorów, oglądających wzory płyt i innych produktów oraz zasięgających porad u polskich, niemieckich oraz włoskich specjalistów.  Dziś była możliwość zapoznania się z produktami firmy WESTAG odbył się również pokaz obróbki blatów GetaCore wykonanych z materiałów solid surfaces, pozwalających na niewidoczne łączenia blatów. Stolarze z firm z nami współpracujących mieli okazję do samodzielnej obróbki blatów pod fachowym okiem szkoleniowców z Niemiec.
Od niedawana jesteśmy  też dystrybutorami firmy WilsonArt, czyli laminatów i płyt kompaktowych odpornych na wilgoć i dużą ścieralność. „Open Day” w Center-Mebel był też doskonałą okazją do rozmów i spotkań klientów z naszych placówek. Mogli oni wymienić się ze sobą różnymi spostrzeżeniami i doświadczeniem.

– We wrześniu planujemy wystawiać się na Międzynarodowych Targach Poznańskich, na największej imprezie branży meblowej Drema i Furnica 2016, gdzie zaprezentujemy produkty firmy Manufaktura Łomża.  Chcieliśmy stworzyć brand, który pozwoli nam wyjść na polski rynek i udało się. Mamy „Manufaktura Łomża – design dla każdego” i budujemy obecnie siatkę sprzedaży i dystrybucji tych produktów. Tą nazwą chcieliśmy podkreślić, że pochodzimy stąd, że sukces nie jest zarezerwowany wyłącznie dla firm ze stolicy czy dużych miast, bo firma lokalna też może stać się marką globalną. 

Center-Mebel sp.zoo sp.k
Łomża, Aleja Legionów 141F/1
tel.:(86) 218 36 47
www.center-mebel.pl
www.manufakturalomza.pl

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę