piątek, 28 lutego 2020 napisz DONOS@

Bricomarché będzie w Łomży

W ofercie mają do 25 tysięcy produktów z działów: majsterkowanie, budowanie, dekoracja i ogród. Bricomarché planuje otworzyć swój supermarket w Łomży. Budynek ma mieć około 2 tys. metrów kwadratowych powierzchni plus 1,5 tys. m2 handlowego ogrodu. Bricomarché ma być ostatnim elementem Parku Handlowego Łomża, który od 2013 roku powstaje przy Al. J. Piłsudskiego 121.

Wizualizacja Parku Handlowego Łomża.
Wizualizacja Parku Handlowego Łomża.

Plany odnośnie ulokowania w Łomży supermarketu Bricomarché potwierdza nam Tomasz Kurpiewski, który od kilku lat buduje Park Handlowy Łomża, bo jak twierdzi „potencjał miejsca jest ogromny”. Park ma składać się z trzech budynków. W pierwszym, oddanym do użytku jeszcze w 2013 roku znajduje się Biedronka i  pierwszy w regionie sklep wywodzącej się z Danii sieć JYSK. Drugi budynek powstał po przeciwległej stronie obszernego parkingu i jest zasiedlany. W kwietniu mają ruszyć tu sklepy sieci Neonet i Pepco, oraz drogerią z apteką  i prawdopodobnie sklep obuwniczy. Międzyczasie na środku placu powstała jeszcze bezdotykowa myjnia samochodowa. W ostatnich dniach zapadły rozstrzygnięcia odnośnie wykorzystania i budowy trzeciego budynku – planowanego wewnątrz placu, w południowej części działki. 

Dom i ogród w Łomży
Pod koniec lutego ratusz wydała inwestorowi decyzję orzekająca brak potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia polegającego na budowie budynku handlowo-magazynowego wraz z ogrodem zewnętrznym, drogami wewnętrznymi i parkingami, przyłączami. Jak czytamy w dokumencie powierzchnia zabudowy planowanej inwestycji wynosi łącznie ok. 9 tys. m2, w tym powierzchnia zabudowy planowanego budynku – ok. 2 100 m2, ogrodu (miejsce sprzedaży) – ok. 1 500 m2, a parkingów wraz z drogami wewnętrznymi i chodnikami – ok. 4 828 m2. 
- Mamy podpisaną umowę z najemcą i będziemy występować z wnioskiem o pozwolenie na budowę – mówi Tomasz Kurpiewski, potwierdzając, że najemcą trzeciego budynku w Parku Handlowym Łomża ma być sieć Bricomarché. - Chcemy jeszcze w tym roku oddać ten budynek do użytku – dodaje.

Bricomarché należy do Grupy Muszkieterów. To – jak czytamy na ich stronie internetowej - największe europejskie zrzeszenie niezależnych przedsiębiorców, które z sukcesem zarządza siecią prawie 4 tysięcy punktów handlowych. W Polsce Grupa Muszkieterów zrzesza ponad 200 niezależnych przedsiębiorców zarządzających łącznie prawie 300 sklepami Bricomarché i Intermarché, będącymi liderami rynku w kategorii supermarketów. 
Bricomarché należy do supermarket z kategorii dom i ogród. W ofercie ma od 15 tysięcy do 25 tysięcy produktów z działów: majsterkowanie, budowanie, dekoracja i ogród.

200114015929.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę