Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

MPK i Kurpiewski to według PUP najlepsze firmy w mieście i regionie

Główne zdjęcie
Fot. UM Łomża

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji ZB Łomża oraz Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kurpiewski to firmy, które zostały nagrodzone w konkursie Pracodawca Roku 2015. Pierwsza z nich otrzymała tytuł Super Firmy Ziemi Łomżyńskiej, druga była najlepsza w kategorii Solidny Partner PUP. Organizatorem konkursu jest Powiatowy Urząd Pracy w Łomży wspierany przez starostę łomżyńskiego oraz prezydent miasta.

W tym roku do konkursu przystąpiło 25 firm. Nagrodzony mianem Super Firma Ziemi Łomżyńskiej MPK ZB Łomża nagrodę otrzymał za „trwałość i stabilność zatrudnienia”. Około 94 % pracowników jest zatrudnionych na umowę o pracę na czas nieokreślony, a pracodawca dba o dobre relacje ze swoimi pracownikami. Kapituła konkursu dostrzegła też szerokie zaangażowanie w akcje charytatywne, udział w kampaniach reklamowych, promujących zdrowie, kulturę i sztukę.
- Od dłuższego czasu prowadzimy działania z zakresu edukacji, ekologii, wprowadzamy różnego rodzaju nowinki techniczne. Wszystko po to, aby pasażerowie, dobrze czuli się w naszych autobusach – mówił Janusz Nowakowski, dyrektor MPK ZB podkreślając, że najważniejszym ogniwem w jego przedsiębiorstwie są pracownicy, którzy dobierani są według posiadanych kwalifikacji i podejścia do pracy.
Nagrody dla najsolidniejszego partnera PUP otrzymała w tym roku firma PHU Kurpiewski.
- Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni - mówiła Monika Kurpiewska-Stachowiak. - Jest to ogromne wyróżnienie dla naszej firmy i przede wszystkim uwieńczenie naszej wieloletniej, ciężkiej pracy – dodawała zaznaczając, że początki firmy sięgają jeszcze lat. 70. Początkowo zajmowała się tylko energetyką, później doszła franczyzowa stacji Orlen, następnie także budownictwo, wynajmem, zarządzaniem nieruchomościami i gastronomia.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę