sobota, 18 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Przedsiębiorstwa „Fair Play” z Łomży

„Przedsiębiorstwo Fair Play” to rozpoznawalna i ceniona w kraju inicjatywa, potwierdza spełnienie standardów programu, ale przekazuje światu informację, że nagrodzone firmy wykraczają daleko poza główny cel biznesowy, którym jest osiąganie zysku – podkreśla Maciej Zajkowski, prezes Łomżyńskiej izby Przemysłowo-Handlowej chwaląc dwie łomżyńskie firmy, które po raz kolejny otrzymały takie certyfikaty. Laury trafiły do firmy FARGOTEX Sp. z o.o.oraz firmy EDPOL Food & Innovation Sp. z o.o.

od lewej: pierwszy Wojciech Dąbrowski prezes EDPOL Food & Innovation, drugi Józef Kosiorek prezes Fargotex Group.
od lewej: pierwszy Wojciech Dąbrowski prezes EDPOL Food & Innovation, drugi Józef Kosiorek prezes Fargotex Group.

Fargotex Group po raz 11. został nagrodzony tytułem Przedsiębiorstwa Fair Play organizowanego pod patronatem Krajowej Izby Gospodarczej. Kapituła Programu, na ręce prezesa Zarządu Józefa Kosiorka,wręczyła Certyfikat Jakości Biznesu oraz Platynową Statuetkę jako nagrodę za wdrażanie najwyższych standardów etycznych i rzetelności w działalności gospodarczej.
Natomiast firma EDPOL Food & Innovation już po raz ósmy została wyróżniona Certyfikatem, Złotym Laurem oraz nominacją do nagrody głównej Programu Przedsiębiorstwo Fair Play. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0