Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Przedsiębiorstwa „Fair Play” z Łomży

Główne zdjęcie
od lewej: pierwszy Wojciech Dąbrowski prezes EDPOL Food & Innovation, drugi Józef Kosiorek prezes Fargotex Group.

„Przedsiębiorstwo Fair Play” to rozpoznawalna i ceniona w kraju inicjatywa, potwierdza spełnienie standardów programu, ale przekazuje światu informację, że nagrodzone firmy wykraczają daleko poza główny cel biznesowy, którym jest osiąganie zysku – podkreśla Maciej Zajkowski, prezes Łomżyńskiej izby Przemysłowo-Handlowej chwaląc dwie łomżyńskie firmy, które po raz kolejny otrzymały takie certyfikaty. Laury trafiły do firmy FARGOTEX Sp. z o.o.oraz firmy EDPOL Food & Innovation Sp. z o.o.

Fargotex Group po raz 11. został nagrodzony tytułem Przedsiębiorstwa Fair Play organizowanego pod patronatem Krajowej Izby Gospodarczej. Kapituła Programu, na ręce prezesa Zarządu Józefa Kosiorka,wręczyła Certyfikat Jakości Biznesu oraz Platynową Statuetkę jako nagrodę za wdrażanie najwyższych standardów etycznych i rzetelności w działalności gospodarczej.
Natomiast firma EDPOL Food & Innovation już po raz ósmy została wyróżniona Certyfikatem, Złotym Laurem oraz nominacją do nagrody głównej Programu Przedsiębiorstwo Fair Play. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę