Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Nowy stary Zarząd Grajewa

Rada Nadzorcza Pfleiderer Grajewo S.A. w związku ze zbliżającym się końcem dotychczasowej kadencji Zarządu Spółki, podjęła uchwałę w sprawie wyboru starego Zarządu na nową kadencję. Uchwała ma wejść w życie z dniem odbycia Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy zatwierdzającego sprawozdanie finansowe Spółki za rok obrotowy 2003.

W skład Zarządu powołani zostaną dotychczasowi członkowie tj.: Paweł Wyrzykowski - Prezes Zarządu, Rafał Karcz - Członek Zarządu, Dyrektor ds. Finansowych, Rainer Stracke - Członek Zarządu, Dyrektor ds. Produkcji, Dariusz Tomaszewski - Członek Zarządu, Dyrektor ds. Sprzedaży.
Dodajmy, że spółka miniony rok zakończyła zyskiem sięgającym 62 milionów złotych. Zgodnie z planami zarządu spółki cały ma być wypłacony w formie dywidendy akcjonariuszom. Posiadaczom swoich walorów Grajewo wypłacić ma po 12 złotych za każdą z akcji.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę