Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Ognisko Patriotyzmu -Jedwabne

11 listopada 2015

Urząd Miejski w Jedwabnem na czele z Panem Burmistrzem Michałem Chajewskim, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnem oraz 2 druzyny działające przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem wspólnie zorganizowali Ognisko Patriotyzmu dla mieszkańców Gminy Jedwabne.

Tak udział w uroczystościach swojej drużyny opisała hm. Małgorzata Modzelewska:

"Narodowy Dzień Niepodległości dobiegł końca. Nasza drużyna w tym roku dołożyła wielu starań aby ten dzień był dla nas czymś więcej niż tylko złożenie kwiatów pod pomnikiem i msza święta w kościele. Dzięki współpracy z Urzędem Miejskim w Jedwabnem wspólnie z 21 DH „Agapa” zorganizowaliśmy „Ognisko Patriotyzmu”.

I tak plakaty zostały rozwieszone, przygotowana scena w MGOK w Jedwabnem wyglądała bardzo odświętnie i dostojnie dzięki zawieszonym kokardom narodowym, nasze ognisko zapłonęło ciepłymi żółtymi barwami ognia i białymi błyskającymi iskierkami dzięki zamontowanym światełkom zaś brzozy majestatycznie przypominały o jesieni i przemijaniu. Kącik Małego Patrioty przygotowała i poprowadziła nasza drużynowa.

Wszystko było przemyślane i dopięte na ostatni guzik. Na nasze zaproszenie przyszedł żołnierz z grupy rekonstrukcyjnej w mundurze legionisty. Nawet ulewny deszcz nie był wstanie pokrzyżować nam planów na ten dzień. Chłód listopadowy skutecznie rozgrzewała żołnierska grochówka, serwowana przez Panie kucharki. Mamy nadzieję, że po tym spotkaniu wszyscy uczestnicy poczuli ducha patriotyzmu i dumę z naszej Ojczyzny."

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę