Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pol darował Szeptelowi

Ministr Infrastruktury umorzył Szeptelowi trzecią, ostatnią, ratę opłaty za udzielenie Koncesji 396/98 w wysokości 2.326.480 Euro

Decyzja Ministra Infrastruktury jest następstwem pozytywnej weryfikacji sprawozdania i dokumentacji potwierdzającej dokonanie przez Spółkę w latach 2001-2002 nakładów inwestycyjnych o wartości przekraczającej 43 mln pln i wydana jest na podstawie ustawy z dn.23.11.2002 roku. Dokonane w stosunku do Spółki umorzenie raty opłaty koncesyjnej w kwocie 2.326.480 Euro jest niezwykle ważnym elementem w trwającym procesie restrukturyzacji stanu zobowiązań Spółki i spowoduje zmniejszenie zobowiązań o kwotę c.a. 10,8 mln PLN co pozytywnie wpłynie na wynik finansowy Spółki w 2004 roku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę