Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Szeptel nie musi dopłacać Fiskusowi

Dyrektor Izby Skarbowej w Białymstoku uchylił Decyzję Dyrektora UKS w Białymstoku nakładającą na SZEPTEL SA zobowiązanie podatkowe w kwocie ca. 4,5 mln PLN.

W wyniku Decyzji Dyrektora UKS z dnia 5.12.2003 roku Spółka utworzyła na zobowiązanie podatkowe Vat w miesiącu grudniu 2003 rezerwę w takiej wysokości, co miało wpływ na wynik finansow. Pozytywna Decyzja Dyrektora Izby Skarbowej spowoduje rozwiązanie w/w rezerwy, tym samym strata za czwarty kwartał 2003r. zmniejszy się z kwoty ca. 9 mln PLN do kwoty ca. 4,5 mln PLN. Decyzja Dyrektora Izby Skarbowej w Białymstoku jest ostateczna .
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę