Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Fargotex do Ambasadora

Na 19 firm tylko jedna z Łomży - Fargotex – zakwalifikowana została do półfinału tegorocznej edycji konkursu Ambasador Biznesu. Konkurs od siedmiu lat organizuje Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego. O tym która z 66 zgłoszonych do konkursu firm znalazła się w gronie półfinalistów decydowały dane finansowe przedstawione przez kandydatów w ankietach.

Teraz półfinaliści zostaną poddani ocenie ekspertów - z zakresu finansów, marketingu, public relations i zarządzania zasobami ludzkimi. Ambasadora Biznesu – Podlasie 2005 poznamy 21 maja. Zdobywca tego tytułu otrzyma statuetkę i nagrodę pieniężną w wysokości 15 000 zł.
Konkurs „Ambasador Biznesu” skierowany jest do małych i średnich firm. Ma on na celu wskazanie na grupę przedsiębiorstw, które mogą poszczycić się dobrymi wynikami działalności gospodarczej, propagowanie ich działalności oraz promocja produktów i usług przez nie oferowanych.

Fargotex z Łomży znalazł się w gronie laureatów ubiegłorocznej edycji konkursu – zajął II miejsce. Firma jest liczącym się importerem tkanin meblowych. Oferuje najnowocześniejszy system dystrybucji i współpracy z firmami tapicerskimi na terenie całej Polski.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę